Według The Wall Street Journal, Apple musiało przywrócić produkcję i sprzedaż telefonów poprzedniej generacji wraz z debiutem iPhone Xs i Xs Max z półek sklepowych. Ruch jest określany na podstawie umowy z firmą Samsung w celu zakupu określonej ilości ekranu OLED.

The Wall Street Journal informuje, że potrzeba odzyskania produkcji starszej generacji była słabsza niż pierwotne zapotrzebowanie na iPhone X i Max Max. Apple ma umowę z Samsungiem, która musi kupić pewną gamę wyświetlaczy OLED i musi się z nią zgadzać. Nawiasem mówiąc, koszt produkcji iPhone'a X jest niższy.

Dlatego raporty potwierdzają wcześniejsze informacje o zmniejszeniu zamówień trzech firm produkcyjnych przez modele smartfonów Apple (iPhone Xs, Xs Max i Xr). Problem był głównie najtańszy ze wszystkich trzech iPhone Xr. Klienci, którzy składają ofertę, często decydują o 8 roku ubiegłego, jest ona nadal dostępna i kosztuje mniej.

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku iPhone'a o budżecie 5C, ponieważ wiatry zostały złapane przez wiatr, ponieważ został wprowadzony w jednym ze sklepów. Ceny polskiego iPhone'a X zaczynają się od 4 979 zł. Aby uzyskać mały model Xs Max, musisz zostawić co najmniej 5,479 PLN z kieszeni. Tegoroczna Apple iPhone Xr oferuje podobną cenę po polsku: 3729 PLN.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *